Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2019, 11:57   #60
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Chyba w rekrutacji i pierwszym poście jest że każdemu tak jak mu wygodnie ? Przynajmniej ja tak zrozumiałem

Cytat:
Google Document. W każdej sesji trzeba zastanowić się jak będą prowadzone dialogi. Jeśli przeprowadzacie rozmowy między sobą, to możecie to robić nawet gołębiami pocztowymi, jeśli każdemu to odpowiada. Sposób całkowicie dowolny: PW, doc, gg, ..., listy, rozmowy w dowolnej formie, ..., posty w sesji. Ode mnie jednak będzie to doc (otrzymacie ode mnie link), gdzie będzie można pogadać z NPCami czy delikatnie popchnąć akcję do przodu.
Z pierwszego posta MG

Adam chcę jeszcze pospać ze 3 godziny potem go pielęgniarki wypędzą ale to będzie akurat już po południu więc Śruba już wyjdzie z roboty a Adam pomacha trochę kartą kredytową zje obiad - śniadanie w kafeterii i kupi kawę dla pielęgniarek i lekarzy w ramach przeprosin.

Potem pojedzie na chatę z kumplem a w międzyczasie rodzice i tak przyjadą do szpitala i zrobią aferę że się nie kontaktuje czego Sosna chciał uniknąć stąd zaszyje się z kumplem zamiast wracać do obserwowanego domu. Bo po ostatnich atrakcjach pewnie będzie potrzebował wejść na chmurę
 
Brilchan jest offline