Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2019, 17:16   #68
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
To po kolei.

Mira.
Zgadza się. Anna budzi się w sali, w której jest także Dominik oraz wielu innych ludzi. Od waszej dwójki zależy ile NPCów do was dołączy (w akcie pobudki ), kim będą, w jakim będą stanie i tak dalej.
Swojego posta zakończ na pójściu spać. Masz przed sobą cały dzień


KlaneMir
Na docu, czy gdziekolwiek rozmawiacie, jest mi wszystko jedno czy dasz kursywę, czy nie. Ważne, że od myślnika, bo wtedy każdy będzie wiedział o co chodzi. W sesji od myślnika i kursywą


Brilchan
Dokładnie tak. Jeśli chcecie, to możecie korzystać z doca - zapewniam taką możliwość. Jeśli nie, wasz wybór
Chyba, że chodzi o interakcje ze mną. To wtedy raczej będziemy jechać dociem.

Narkotyki... zależy jakie. Za marihuanę nikt nie będzie cię ścigał


Noraku
Jeśli masz jakieś pasujące zdjęcie, to lepiej zdjęcie, ale jak nie masz, to nie będę się czepiał


Ogólne

Piżam w szpitalach jest mniej niż pacjentów, zatem sami zdecydujcie czy się na takową załapaliście. Jeśli nie, to macie na sobie swoje własne ubranie i możecie nie mieć własnego łóżka, a jedynie kawałek podłogi. Jeśli tak, to macie większe szanse na łóżko. Rzeczy, które mieliście w kieszeniach czy ekwipunek, który mieliście na sobie, czeka w depozycie. Chociaż przez ilość ludzi panuje chaos i trzeba swoje odczekać.

Cała elektronika zdechła. Na śmierć.

Przydział mocy będzie wkrótce, choć jeszcze nie w tej turze. Ale spokojnie, losowanie nadchodzi wielkimi krokami. Sam jestem ciekaw co wam wypadnie
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline