Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2019, 13:22   #1
Jaśmin
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 1 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Ghost of Tsushima - magia na PS 4

Witajcie.
Śmigałem po necie i wpadł mi w łapki trailer do Ghost of Tsushima, która to, jak zachwalają ja twórcy gry, ma być sztandarowym tytułem na PS 4.
COŚ NIEWIARYGODNEGO!
Zamiast się zapluwać daje wam link do trailera.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=nVhXp6FX7Y4[/media]

Grafika, animacja, efektywność walk, skradanie, otwarty świat...
To, żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie jest klon God of War. Jak już wspomniałem choć solą gry maja być walki i pojedynki to główny bohater...

Cytat:
Napisał ekspert Ceneo
Głównym bohaterem Ghost of Tsushima będzie samuraj Jin Sakai, który przeżył atak oprawców. Już jako ronin postanawia odnaleźć osoby odpowiedzialne za śmierć jego bliskich. Porzuca więc kodeks samuraja, stawiając na nieczystą walkę, często polegającą na skradaniu. Z tego właśnie względu, określany jest przez wrogów tytułowym Duchem z Cuszimy...
Jeszcze tylko raz powtórzę, grafika jest super miodna. Jeśli widzieliście już trailer to sami możecie wyciągnąć wnioski czy warto wydać ok. 300 zł na grę. Ja, szczerze mówiąc, zaczynam się zastanawiać nad zakupem konsoli.

Polecam wszystkim fanom anime Angolmois: Genkou Kassenki i nie tylko im.

Cheers
 
Jaśmin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem