Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2019, 11:53   #389
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Dobra reżyser nie ułatwia dzisiaj aktorom, co robimy? Trzeba jakiś pomysł podrzucić scenarzystom, bo ta scena się przeciąga, a to marnotrawstwo czasu antenowego. Szkoda gościa, bo go pewno sprzątną go koledzy. Ale to już kolejny przypadek, że przesłuchania w tym serialu kiepsko scenarzystom wychodzą mimo starań i improwizacji aktorów.

Jakieś pomysły? Obecni przy przesłuchaniu nie bardzo się nadają do tropienia bo rzucają się w oczy nie mówiąc o dziewczynie z odsłoniętą twarzą - zapewne ona dostanie największy feedback (zostawiła swój telefon przecież).

Ja bym go zostawił tutaj niech posiedzi chwilę, ktoś w szpitalu powinien do piwnic zaglądnąć zaalarmowany krzykami. Skoro kolejny woli zginąć ich sprawa. Szkoda tylko całej zmarnowanej sceny bo nie pchnęliśmy tematu do przodu. Chyba, że w kieszonkach coś miał. Bo operator nie zrobił najazdu na to co wyciągnęła dziewczyna.

Tak czy siak Avalanche i Wujek będą musieli się na chwilę gdzieś skamulfować. Spróbować dostać się do Maxa z próbkami oraz wywiedzieć ewentualnie od Ortegi coś na McNamarę.

Pasuje też jakiś fajny pomysł jak wprowadzić dziewczynę by nie doszło do kolejnej długiej sceny przesłuchań.

Ja na razie nie mam pomysłu.
 
Fenrir__ jest offline