Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2019, 16:55   #159
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Doszły mnie słuchy, że Narrator jest wyjątkowo poirytowany. Wiąże się z tym kilka konsekwencji.
Po pierwsze, poranna część posta Wisienki powinna być dokończona w tym tygodniu (co znaczy spotkanie ze Stanisławą i dwa inne, pomniejsze wydarzania). Na chwilę obecną nie przewiduję większych konsekwencji aczkolwiek mogą one zaistnieć na przestrzeni tygodnia jeśli poirytuję się mocniej.
Po drugie, od następnej kolejki Wisienki zaczyna obowiązywać rytm tygodniowy postów w materii postów samodzielnych (to jest, z konsultacją MG tylko), lub w większości samodzielnych. W innym przypadku należy niezwłocznie zacząć pisać doca z innymi graczami i tylko czynniki trzecie (inni gracze) są wytłumaczeniem spóźniania się z postem. Dokładny termin ostateczny będę podawał po każdym poście MG.

Jeśli wystąpią problemy, Wisienki musi się do mnie odezwać, poinformować, poprosić o przesunięcie terminu i tak dalej. Nic się nie dzieje samo z siebie.


Konsekwencją złamania terminów będzie relegacja z sesji. Restrykcje mają charakter czasowy - mam nadzieję, że niebawem będę mógł je znieść.


Sprawa dotyczy jednego gracza lecz uznałem, iż warto podać to do wiadomości publicznej.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline