Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2019, 19:47   #4
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Oki, czuję, że znalazłem naprawdę niezłych graczy Mam nadzieję, że tylko utrzymam Was na wodzy hehe

W takim razie stosujemy zwykły rozmiar czcionki czyli ''1''

Co do technikaliów-

Posty nie jakoś przesadnie długie, ale też nie jedno linijkowce. W sumie możecie odnieść się do mojego posta, w tym względzie.

Dwa- dialogi możecie pisać kursywą, lecz nie wymagam, sam piszę je normalnie.

Google Doca być może będziemy używać przy niektórych dialogach, choć spokojnie możemy pisać tylko w postach, jeśli Wam to pasuje.

Obstawiał bym przy pisaniu w 3 osobie, tak żeby nie było różnicy między moją narracją a Waszą.

Czego oczekuje?

Wczucia, rozwijania postaci, dużej dozy wolności zgodnie z tytułem sesji ^_^

Nie graliśmy jeszcze, ale myślę, że szybko się poznamy i dopasujemy. Stąd też taki wolny początek (który może uderzyć gromem za dwie, trzy kolejki)

Czego nie lubię-

W zasadzie niczego jeśli ktoś gra z głową, no może czepiania się jakiś drobnostek bo nie o to chodzi, przecież w tej rozgrywce.

Życzę Nam Udanej zabawy! Start!

EDIT: Moje odpowiedzi mogą być codziennie lub co dwa dni w zależności jak będziecie dawać odpowiedzi, do porannej kawy między 9-13 godziną.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 11-03-2019 o 20:02.
Pinn jest offline