Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2019, 22:18   #405
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- No widzę, że popełniłem błąd strategiczny na tą turę i nie zaznaczyłem, że kolejność postów jest równoważna z inicjatywą w scenie. No mój błąd.

- No ale trudno, nie zawsze dostaje się wymarzone karty do gry. Skoro tak, to zostaje uznać, że wszystkie pierwsze posty Graczy dzieją się mniej więcej jednoczesnie. Czyli brakuje jeszcze postu z reakcja Mervina za te pierwsze sekundy. Więc prośba do Desz aby zmajstrowal post lub deklarke na tę okoliczność.

- Drugie w kolejności jest to co się dzieje w doc. W nim grupowy Marian ma broń w ręku i mówi swoje, Nick i Abi też czyli dzieje się to co na tą chwilę jest w doc. Jest okazja do akcji i reakcji. Jeśli ktoś uważa, że istnieją warunki do jakiegoś działania to niech działa. Jeśli dojdzie do walki to kostki i KP pójdą w ruch. I jakby co pamiętajcie, że każdy sam pisze swoje CV.

- Ponieważ sytuacja jest skomplikowana i angażuje wszystkie postacie BG i BN to prosiłbym aby rozegrać ją w doc i do tego czasu nie pisać nowych postów - poza Deszem który fajnie jakby dał post albo deklarke, że się daje sobie na wstrzymanie wtedy też zapraszam od razu w doc.


---

Ok, ja dopiero wróciłem do domu to sobie daruje odpisy na dzisiaj (pn). Odpiszę po robocie czyli pewnie we wt wieczorem. Do tego czasu macie okazję do wzajemnych interakcji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 12-03-2019 o 01:00. Powód: Komunikat o jutrzejszym odpisie MG.
Pipboy79 jest offline