Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2019, 22:27   #97
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Brilchan, jest za wąski
Ma wymiary 109 px (szerokość) × 153 px (wysokość).

Jak pomniejszyć (!) oryginalną grafikę do rozmiaru 200px (pikseli)?
Można skorzystać z internetowych gadżetów takich jak np. pomniejszacz.

Jak użyć pomniejszacza?
W "Kroku 1" dodajesz zdjęcie przez kliknięcie w zielone pole z plusikiem lub metodą drag&drop (chamskie przeciągnięcie).
W "Kroku 2" szerokość określasz na 200px.
Pozostałe "Kroki" olewasz ciepłym sikiem.
Klikasz "Wyślij zdjęcia".
Klikasz na zmniejszone już zdjęcie i kombinujesz który link przełknie LI albo pobierasz, rozpakowujesz i wrzucasz na LI.

Można to też zrobić programami graficznymi takimi jak Photoshop czy IrfanView. Generalnie chyba większość programów do wyświetlania zdjęć ma opcję zmniejszenia.

Jeśli wciąż będą problemy (np. zbyt ciężki plik), to zobaczę czy uda mi się wyciągnąć z doców grafiki, które tam macie. A jeśli to się nie uda, to po prostu wrzucicie mi linka do nich albo prześlecie na maila. Damy radę


Informacje dotyczące świata:

Dziś zaświatotworzyliście, że walutą jest złoty, zaś jedną ze stacji TVM. Bardzo dobrze. Tak przyjmujemy
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline