Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2019, 22:48   #5
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Cześć wam! Czuję, że może być naprawdę ciekawie i fajnie się będzie grało

To teraz mam takie pytanie do ciebie, Pinn. Bo piszesz, że twoje odpowiedzi mogą pojawiać się codziennie, co dwa dni. Czy to oznacza, że równie często chcesz naszych postów?
Pytam, bo nie zawsze może mi się to udać, mimo szczerych chęci. Chyba że to w razie czego nie stanowiłoby problemu, to wtedy nie było pytania (albo ja źle zrozumiałem i chodziło o odpowiedzi w komentarzach )

Co do technikaliów: zdecydowanie 3 osoba. Nie znoszę pisania "pamiętnikowego". Gdock w razie czego mi totalnie nie przeszkadza, szczególnie że jesteśmy tylko w trójkę.

Za pierwszy odpis wezmę się jutro. W razie pytań będę bombardował tutaj lub na PW.

Btw. wrzuciłem avatar. Sun, proponuję identyczną szerokość, by się nie rozjeżdżał wątek sesyjny - 200p.
 

Ostatnio edytowane przez Pan Elf : 11-03-2019 o 22:55.
Pan Elf jest offline