Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2019, 08:35   #25
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
o.O pomiot chaosu!
- No nie mów, że ktoś z dumnej i prastarej rasy khazadów ulega takim ludzkim przesądom i zabobonom

---

- A ogólnie to wróciłem z rozjazdów i wyjazdów, mam już jasność z KP kto jest kto na tyle, że mogę zasiąść do posta. Więc mam nadzieję, że w ciągu dni uda mi się sklecić pierwszy post . Na razie mogę Wam zdradzić datę: 2519.VII.30 KI, marktag

- W FAQ wrzuciłem rozpiskę światopoglądową z kalendarzem oraz pomocny link na tę okoliczność. Miesiące przy zapisach postanowiłem zapisywać rzymskimi liczbami bo nazwy warhammerowe mogą być dość abstrakcyjne (dla mnie są) jeśli ktoś nie jest obyty w temacie. Ale w opisach czy odgrywanych rozmowach postaram się jednak używać nazw oryginalnych.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline