Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2019, 10:29   #9
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Justuj znam, ale nigdy nie używałem indent? Cóż on czyni?

Też uważam, że tempo nie musi być jakieś mega szybkie, po prostu chodziło mi, że mam możliwość codziennego odpowiadania na Wasze posty. Piszcie kiedy czujecie siły, a moje posty będą pojawiać się z rana

EDIT: Wow "Indent" działa świetnie a ja zawsze tylko justowałem. Moja pedanteria została udobruchana

Jak zapewne widzicie dodałem również opis Marisa w materiałach u góry. Materiały będą prowadzone przez narratora wszechwiedzącego i uzupełniane oraz modyfikowane z czasem ^_^

Czytajcie je, bo możecie dowiedzieć się czegoś co jeszcze nie wiedzą Wasze postacie. Oczywiście nie możecie powołać się na nie bezpośrednio, ale możecie lekko "wplatać" te fakty do sesji jeśli tylko chcecie.

Np. Aeryn z racji długiego pobytu w posiadłości, mogła słyszeć jakieś plotki o dawnej żonie Kolekcjonera Sztuki itd. :}}
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 12-03-2019 o 10:49.
Pinn jest offline