Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2007, 08:38   #16
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Filia popędziła na górę na tyle szybko, na ile jej godność pozwalała. Ostatecznie kapłanka - i dama - nie może hycać po schodach jak byle wyrostek! Na górze nie zastała już przygotowanego dla domowników obiadu, za to Linę i Gourego szepczących coś w kącie. Prawa powieka zadrgała ostrzegawczo, lecz Filia szybko się opanowała. "Spokojnie, tylko spokojnie! przebyli daleką drogę, chcą pomóc, normalne, że są głodni. Przynajmniej Lina-san nie wyżarła galaretek przygotowanych dla klientów..."

Gdy Lina odwróciła się w jej stronę, Filia przyjrzała się uważnie broszce i rzekła: Przykro mi, Lina-san, ale to nie jest moja broszka. Nigdy takiej nie widziałam. Myślisz, że... myślisz, że... to jest ŚLAAAAD ?!?!?!!!!!! - głos kapłanki przeszedł w podniecony pisk, a smoczy ogon wystrzelił spod sukienki, prężąc się pionowo jak u przestraszonego kota. Kokarda na jego końcu jest wymięta i krzywo zawiązana - Na pewno... na pewno jakaś kobieta porwała moje śliczne maleństwo dla siebieeeeeeeee !!!! Łaaaaaaaaaaaaa !!!!!! Ludzie są tacy podliiiiiiiiiiii !!!!
 
Sayane jest offline