Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2007, 10:02   #17
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Zelgadis;
Ze znalezionym obrazkiem wdrapujesz się po schodach na górę. Zastajesz tam Amelię, która ze zbolałą miną, wraz z Jirasem, zagląda do każdego wazonu po kolei. Wreszcie zmęczona i zrezygnowana wzdycha i zerka na Ciebie.
- Obawiam się, że tutaj go nie ma – mówi smutnie. – A jak w piwnicy, Panie Zelgadis?

Zelgadis, Amelia;
Słysząc krzyko-płacz Filii z piętra, ruszacie na górę sprawdzić co się dzieje.

Zelgadis, Lina, Gourry, Filia, Amelia;Zebraliście się wokół małej broszki, którą Lina trzyma na rozłożonej dłoni.
http://www.ekolublin.pl/pharaoh/graf/timemachine.jpg

- Jest taka piękna! – zachwyca się Amelia.

Lina [cute mode on!XD]
Starasz się całą sobą przekazać wiadomość “dajcie tę broszkę mnie, pasuje mi do kostiumu!”


- Nie wierzę, że porywaczką jest kobieta, ‘matka matce nie zrobiłaby czegoś tak podłego!’ – przemawia zaciekle Amelia - Jeśli nie należy do Pani Filii, może zgubiła ją któraś z klientek sklepu? Ja, Amelia wil Tesla Saillun dopilnuję, aby prawowita właścicielka odzyskała swą zgubę straconą w wyniku przykrego zrządzenia losu! Jako uczciwi znalazcy, powinniśmy zamieścić na mieście ogłoszenia i....!
Patrzycie na broszkę, gdy nagle małe, zielone okrągłe kamyczki zdobiące ją zaczynają pobłyskiwać.
- Co się dzieje? – zdziwiła się Amelia. – Wydaje mi się, że jeszcze moment temu nie błyskały!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline