Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2019, 15:15   #10
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Okey, mój post jest; razem w kunsztownym rysunkiem pięcio-latka przedstawiającym Solusgrad Wybaczcie mój brak talentu, ale chciałem zgodnie z własnym wyobrażeniem przedstawić miasto pod kopułą. Akell znajduje się z górującą nad kopułą wieżą o przeznaczeniu administracyjno-wojskowych (co w Dominium praktycznie się pokrywa).

Za to Aeryn dostała zaskakujący prezent od swojego właściciela.

W tej kolejce oczekują jedynie krótkiej reakcji. Możecie skończyć już nad rankiem opisując przygotowania do ekspedycji.

Sun, możesz opisać co Akell zabiera na wyprawę i skończyć następnego dnia "idąc do hangarów, do promu" a ja już kolejnej kolejce przedstawię pilotkę.

Elfy, ty zwyczajnie opisz zmianę jaką wywoła zmiana stosunku Twojego właściciela, oraz zdecyduj czy noc była przespana czy nie Maris nie kontaktuje się z Tobą o nic do koło godziny piątej rano- proponuje skończyć wiadomością na nowy persokom
 
Pinn jest offline