Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2019, 17:11   #111
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Noraku odpisałem ci na docku w sprawie karteczki ale ja podobnie jak Adam w tym fragmencie ledwo jestem przytomny więc na tym lepiej byłoby zakończyć na razie nasz dialog :P

Mnie na szczęście nie próbował zabić stuknięty noblista z europy wschodniej ale niestety nie czekają mnie żadne super moce tylko zmęczenie będące typowe dla mojego schorzenia sprzężonego z MPD.

Mimo to spróbuje dać do końca tygodnia opis reszty dnia postaci. Jeżeli jednak sił mi zabraknie to po prostu opisze skrótem jak się budzi późnym popołudniem odbiera swoje rzeczy i Śruba pomaga mu dostać się do domu.

EDIT: Nie poprawienie tego nieszczęsnego awatara postaci też z powodu wycieńczenia przepraszam użytkowników urządzeni zdalnych którym to przeszkadza postaram się jak najszybciej zastosować do zaleceń MG.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-03-2019 o 17:18.
Brilchan jest offline