Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2019, 17:51   #501
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 8 - 1940.III.14; zmierzch Paryż

- No to mój post jest :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 21.III. W weekend chciałbym dać swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa; zmęczenie od 09:30 -1
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy; zmęczenie od 09:30 -1
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie od 09:30 -1
mł.ag Evelyn Leigh 10/10; -; zdrowa; zmęczenie od 09:30 -1



- Ok, na koniec mojego posta jest ok 18:45. Powiedzmy, że ok 18:30 przybywa Soren i po ok 15 min spotykacie w jednym z hoteli na zebraniu. W tych ramach możecie sobie poświatotworzyć oby nie kłóciło się z tym co u mnie w poście. Samo to co mówi i przedstawia Soren właściwie też trochę trwa więc może być i ok 19:00 gdy kończy swoje.

- Co do zmęczenia no to przespaliście ok 5 h więc zmęczenie zeszło. Do 09:30 następnego dnia (III.15) możecie działać bez kar zmęczniowych no chyba, że pojawi się jakiś nowy czynnik w tej materii.

- Co do osobówki jaką załatwił Soren no to jakaś średniej klasy. Akurat żeby zabrać cztery osoby na spokojnie. Prowadzić w tempie niedzielnego kierowcy może każdy BG (chyba, że ktoś się uprze, że jego postać tego nie umie to nie ma sprawy). No ale zawodowym kierowcą to trzeba mieć profesyjną umiejętność, z BG ma ją tylko Noeme. Co do tego jaka to osobówka to możecie poświatotworzyć.

- Jeśli chodzi o porę doby to mniej więcej zaczyna zmierzchać ok 19. O tej porze jest jeszcze widno i dopiero zaczyna się szarówka. A ok 20:30 zaczyna jest już pełnoprawna noc. Pomiędzy tymi godzinami to etap ciemniejącej coraz bardziej szarówki. Jest do tego pochmurnie i kilka stopni powyżej 0*C więc dość chłodno i nieprzyjemnie.

- Raporty z sekcji zwłok i techników kryminalnych są niezależne od siebie. Czyli technicy pisali swój raport nie wiedząc co wykaże raport patologów i na odwrót, patolodzy po prostu kroili ciała i mówili co z tego wynika. Ogólnie oba raporty wydają się być dość spójne ze sobą. Do tego dochodzą zeznania świadków jakie zebrali sami agenci lub inni policjanci do których raczej oba zespoły z kostnicy i labolatorium nie miały dostępu.

- Jeśli coś jest niejasne czy ktoś ma jakieś pytania z tymi raportami i resztą no to pytać. W tej turze macie okazję się naradzić, poplanować ale głównie chciałbym poznać odpowiedź na misiowego klasyka: To co robicie?



---


- Chyba tyle na tą turę. Jakby co to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline