Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2019, 21:34   #114
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Bardiel, najprawdopodobniej przeglądałeś bez logowania. Jeśli czytasz jako niezalogowany, to nie wyświetlają się dane wprowadzone w panel sesji. Potwierdzam, że wszystko działa ok.

W kwestii justowania i wcięcia, to możesz porównać sobie swój pierwszy post z drugim
I z tym wiąże się moja prośba. Jakbyś mógł przez kliknięcie "Edytuj" w prawym, dolnym rogu posta dodać justowanie i wcięcie.

Bardiel, Brilchan, poprawiłem wam szerokość avatarów.

Mira, nie ma problemu. Baw się dobrze i wracaj do nas

Noraku, jak idzie pisanie?


EDIT

Zgadzam się z Mirą. Jeśli coś już nie jest potrzebne na docu, to kasujcie, żeby się nie pałętało niepotrzebnie
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 16-03-2019 o 22:04.
Alaron Elessedil jest offline