Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2019, 09:12   #117
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
To mnie trochę zmotywowało żeby dokończyć opis reszty dnia Adama. Pierwotnie planowałem opis taki jak skrótowo dałem w przemyśleniach Adama przy jedzeniu z wizytą w klubie Retro Refleksje opisem loftu, klubu, Śruby, Alicji i zakończeniem dnia u niej. A potem następnego dnia rodzina robiłaby aferę że nie dał im znać.

Po przemyśleniu jednak doszedłęm do wniosku że nie mam na to teraz sił ani czasu a Sosna powinnien bardziej docenić że ma kochających i wspierających go bliskich

Do tego domknąłem wątek problemów romantycznych młodszego brata postaci z pierwszego posta

Spróbowałem pokazać w tym poście trochę więcej charakterologicznych problemów postaci mam nadzieje że się udało potem dorzucę trochę hpierlinków do tego i poprzedniego posta.

EDIT Oddałem głosy w tej tabelce co znalazłem w KP mojej postaci
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-03-2019 o 11:18.
Brilchan jest offline