Wątek: Zwykły dzień
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2007, 13:48   #56
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
-Hmm nie wydaje mi się aby uprawiał nekromancje ale mogę się mylić. Według mnie najpierw powinniśmy zdobyć pare faktów i odpowiedzi. Potem będziemy go oceniać.- rzekł -Sądze aby Julia na wszelki wypadek sprawdziła papiery w garnizonie. Co do kapłanów to rzeczywiście może być niebezpieczne. Nie wiemy jak zareagują. Nie znam ich za dobrze, wiem o nich tyle co wszyscy. Lepiej z tym zaczekać chyba że pani Julia wie jak podejść jakiegoś konkretnego kapłana i poradzi sobie z nim. Może poszlibyśmy do szewca u którego mieszka? Może on nam coś więcej powie o naszym medyku i jego aresztowaniu? A może to on był tym który chciał się go pozbyć? Nigdy nic nie wiadomo...Masz racje Kadgarze. Jeśli to nie kapłani wydali medyka to lepiej znaleźć tego wsiowego obwiesia który to zrobił. Może miał inne powody niż chciwość?
-Karczmarzu! Chyżo!-krzyknął ponaglając
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline