Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2019, 09:51   #128
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Prewiew mojego posta




Fajny odpis ja się zacząłem zastanawiać nad organizowaniem grupy wsparcia dla ocalałych w salce kościelnej u Dominika ale jak widzę MG ma już wszystko rozplanowane

Prawdopodobnie odpowiedź będzie tak bo mamy tu duże pole do światotworzenia ale wolę się upewnić. Czy jak postać po zobaczeniu ogłoszenia Profesora zacznie się pluć, wpadnie w szał zacznie wygrażać telewizorowi i się dusić to mogę założyć że lekarze dadzą mu zastrzyk usypiający jak wariatowi ? W sumie nie musi się dusić ale tak dla dramatyzmu

Bardiel A czy twoja postać lub jego podopieczna zrobili sobie badania krwi moczu i płynu rydzeniowo kręgowego ? https://www.mp.pl/pacjent/neurologia...ucie-ledzwiowe

Bo w sumie jako jedyni mają szanse mieć nie zanieczyszczoną próbkę.

I tu kolejne pytanie czy moja postać za kasę rodziców dałaby radę Punkcje prywatnie ? I czy byłby z tego jakieś wyniki ? Bo skoro się dusi znaczy się że coś jeszcze z tej substancji zostało. Czy jednak trzeba iść do tego punktu gdzie sobie najwyraźniej z niczym nie radzą.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 18-03-2019 o 09:59.
Brilchan jest offline