Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2019, 16:43   #130
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Noraku, luzik. Nie przejmuj się. Jak tylko wrzucisz, to zacznę pisać fragment dla ciebie. Tylko najpierw wrzuć posta do poprzedniej tury, ja ci odpiszę i wtedy będziesz mógł sobie pisać dalej. Albowiem mam ci do przekazania ważne wieści

Co do reszty, to pozwolę sobie odpowiedzieć nieco później. Być może to, co mam do napisania w jakiś sposób wpłynie na wasze decyzje. Teraz odpowiem na jedno z pytań: Czy (...) trzeba iść do tego punktu?
Powiem wam w ten sposób...

Angela - potężny ból gardła uniemożliwiający mówienie, połączony z krwawieniem wewnętrznym i krwiopluciem (lub raczej krwioleceniem, bo krew spływa z gardła ciurkiem, cienkim strumyczkiem), bóle mięśniowe, wysoka gorączka w pakiecie z dreszczami.

Anna - obsypanie swędzącymi, otwartymi liszajami całego ciała, bóle mięśniowe i kostne, gwałtowne spadki i uderzenia energii, omamy wzrokowe w postaci spoglądania na świat z dwóch różnych perspektyw.

Witold - okaz zdrowia psychofizycznego.

Adam - bezwładność kończyn, uczucie silnego nacisku na ciało w tym klatkę piersiową oraz powiązane z tym duże problemy z oddychaniem wywołujące okresowe utraty przytomności.

Mitras - potężne zaburzenia równowagi połączone z silnymi mdłościami (często finalizowanymi, przez co żołądek wydaje się już całkiem pusty, a jedna dalej można w nim coś znaleźć... na razie), omamy wzrokowe w postaci deformacji świata (rozciąganie, kurczenie, rozmywanie, ...) oraz zaburzenia postrzegania kolorów.

Kazimierz, bóle kręgosłupa obejmujące coraz większą jego część rozpoczynając od kości ogonowej. W miarę przesuwania się ku górze zaczynają występować takie objawy jak: mrowienie i drętwienie kończyn dolnych, paraliż posuwający się od kończyn dolnych aż do górnych. Wtedy zaczyna się ciekawie, ponieważ zaczynają występować problemy z oddychaniem, koncentracją i utrzymaniem świadomości.

Dominik, ból całej powierzchni skóry. Krwawiące, głębokie rany cięte i kłute na całym ciele.

Karl, omamy zmysłowe połączone ze znacznymi zaburzeniami równowagi, okazjonalna utrata przytomności oraz plaga rozmaitych koszmarów, rozstrój emocjonalny (popadanie ze skrajności w skrajność, raz łzy cisną się do oczu, innym razem odczuwa chęć wybuchnięcia śmiechem, furia, miłość do wszystkich i wszystkiego), problemy z potencją.

Patricia, ?

Zatem, sami sobie odpowiedzcie na postawione pytanie
To znaczy... wiecie, możecie tam nie iść, pewnie. Nikt was do tego nie zmusi

Które pytania są zatem aktualne?
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline