Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2019, 01:07   #12
Sumar
 
Sumar's Avatar
 
Reputacja: 1 Sumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputacjęSumar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał archiwumX Zobacz post
JuJuż prawie skończyłem KP II metodą tylko mam jedno pytanie:
Czy na etapie tworzenia BG można wydawać początkowe shiny?
Nie, początkowej kasy nie wydajemy Ale bez obaw - dosyć szybko na początku przygody będzie taka sposobność.

Może nie wspominałem tego wcześniej, ale spodziewając się nowych graczy nie znających dobrze Numenery sam początek przygody będzie takim klimatycznym poprowadzeniem za raczke w tajniki świata i mechaniki.
Ale bez obaw, wszysto w obrębie historii i bez niepotrzebnego rozwlekania w czasie.

Cytat:
Napisał Selyuna Zobacz post
Pisze się, wymyśla, zobaczymy co wyjdzie.
Mam tylko takie pytanie, jako że jestem osobą z problemami z przetwarzaniem / odczytywaniem tekstów takich jak na obrazku, czy mogłabym prosić o przeklejenie gdzieś zwykłego tekstu? Niestety moja przypadłość powoduje to że jest dla mnie nieczytelny, a próba odszyfrowania mogłaby się skończyć bólem głowy, taki mi się mózg dostał.
Hej, Selyuna. Wybacz, nie pomyśłałem wcześniej Tym bardziej że styl tego obrazka rzeczywiście nie ułatwia zadania. Zedytowałem mój pierwszy post i pod obrazkiem jest przycisk spoiler z transkrypcją tekstu.
 
__________________
Question everything.
Sumar jest offline