Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2019, 07:19   #34
Selyuna
 
Selyuna's Avatar
 
Reputacja: 1 Selyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputacjęSelyuna ma wspaniałą reputację
Ja bym chętnie zagrała cokolwiek solowego, może być na zasadach MG rozproszonego czy jak to ktoś tutaj nazwał, cross-play?
Miałam długą przerwę w pbfach i potrzebuję czegoś na kształt rehabilitacji. Wprawdzie do pisania udało mi się wrócić w listopadzie poprzedniego roku dzięki NaNoWrimo, ale jako potencjalny gracz czuję się niepewnie.
Ogólnie lubię klimaty urban fantasy (elfy i faerie w Nowym Jorku itd), Dragon Age (<3) oraz bardziej klasyczne fantasy idące trochę w kierunku Gry o Tron? Ale może też być coś ala Świat Czarownic od Andre Norton czy ala Mgły Avalonu. Kocham też klimaty celtyckie (za to znane settingi takie jak dedeki i warhammer nieco mi się już przejadły).
A tak poza tym to też bym pograła w jakieś urban fantasy ala Cold City, Unknown Armies, Urban Shadows itd.
Aha, częściowo stworzone przez MG postacie (lub takie gdzie to MG określa pewne zarysy ich losów które wynikają z fabuły) dla mnie jako dla gracza są super.
 
__________________
~~cial agus neart~~

Ostatnio edytowane przez Selyuna : 19-03-2019 o 07:22.
Selyuna jest offline