Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2019, 09:15   #1505
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Płock dostał wstawkę. Od dziś 7 dni do końca waszej kolejki. Czyli do 27 marca. Wstawicie wcześniej posty, to lepiej.

Co do Broku, a w zasadzie teraz "Lasu" Icarius możesz już kończyć powoli dialog z Dobromirem i wrzucać na forum. Lunatyczka też powinna dziś lub jutro coś napisać. Być może przed weekendem również Wasz fragment napisze.

Cieszę się bardzo, że zebraliśmy się w postanowieniu na tygodniowe tury.

Plan na tę kolejkę dla Płocka:

Fran i Ann w gdocu, myślę krótki dialogi i wyprawa do Gunthera? A może gdzie indziej? Już od was zależy.

Fyodor nigdzie nie pochodzi, bo chwilowo nie może... ale dla odmiany może pogadać z najwyższa władzą świecką w mieście.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline