Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2019, 06:19   #25
Wenzel
 
Wenzel's Avatar
 
Reputacja: 1 Wenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputacjęWenzel ma wspaniałą reputację
Jest odpis. Po kolei:
Cytat:
Zwiadowca niepostrzeżenie schował coś wyjątkowego do kieszeni, co leżało z jakiegoś powodu na kanapie.
W grze jest kilka wyjątkowych przedmiotów, które jeśli wylosują się przy odkrywaniu pomieszczenia to idą tajnie do znalazcy. Zwiadowcy się przyfarciło

Cytat:
Zasobnik Energii
Oficjalnie taką nazwę zachowam dla Ładunku/Baterii ze spisu przedmiotów (tam też ją na taką zmienię).

Cytat:
Mechanik zostaje Pokryty Śluzem.
Znaczy to tyle, że dopóki masz na sobie ten znacznik łatwiej Ci będzie przyciągnąć niechcianą uwagę jakiegoś Intruza. Pozbywasz się go przebierając się w czyste ciuchy albo biorąc prysznic w odpowiednim pomieszczeniu.

Opis nowych przedmiotów wkrótce doleci do spisu, zwiadowca dostanie pw z informacją co znalazł - nie ma większego wpływu w rundzie 1.
Wszystko o czym zapomniałem, pomyliłem itd itp po przespaniu się po pracy.

Edit: Zaktualizowałem na razie mapę w pierwszym poście.
 
Wenzel jest offline