Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2019, 16:48   #162
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Ech, korciło mnie by napisać, że w służbowym samochodzie jest zgrzewka trefnej wody co to ją ochroniarze zaiwanili na potem :P
Ja tam się trzymam teorii że Profesorek jest na to za sprytny i jako Biochemik zrobił tą truciznę z jakąś funkcją typu tych pigułek gwałtu że po 24 godzinach zanika żeby nikt nie mógł zdobyć czystej próbki i zrobić antidotum.

Do tego zabił lub porwał najtęższe umysły żeby nikt nie stanowił na tym polu konkurencji. Cała nadzieja w tych badaniach płynu rydzeniowo - kręgowego jak dla mnie to wtedy chociaż da się wykryć że trucizna ma różne efekty na różnych ludziach i może badając dużą próbę porównawczą da się coś wykryć ?

Do tego jeszcze zostaje Witold który miał dwa żeby się przebadać bez efektu porażenia prądem i ma szanse coś wyłapać.
 
Brilchan jest offline