Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2019, 20:01   #164
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jeśli jakąś mi to pewnie na fałszywe nazwisko :P

Ok poszedł post tym razem postarałem się żeby postać podjęła jakieś akcje które będą miały wpływ na świat gry,

Mitras może znaleźć jakieś info o jego kampanii viralnej.

Patrycja dostanie SMSa

Kosa dostanie sporo Bitsów od stałego fana (brat postaci) wraz z wiadomością żeby był jakieś punkt zaczepienia dla znajomości między postaciami po za tym co MG nam zapewni w ramach rozplanowania sesji

To czy i na ile przytomności zachowa postać po zastrzyku uspokajającym w tyłek pozostawiam w kwestii MG po prostu chciałem pokazać że maska miłego kaleki jaką postać zwykle zakłada czasami opada i zakończyć post mocnym akcentem

Jutro spróbuje pododawać w poście trochę hiperlinków medycznych i ze sprzętem rehabilitacyjnym oraz muzyką w ramach smaczków.

Ciekawę czy postaci uda się wypłynąć i zostać Viralną sensacją czy też pokasują mu konta za używanie botów/teorie spiskowe/ tematykę

Jak jeszcze ktoś nagra ten jego wybuch na końcu i wrzuci do neta to też może być śmiesznie :P

via Imgflip Meme Generator
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-03-2019 o 20:03.
Brilchan jest offline