Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2019, 20:32   #168
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Też mam nadzieje na efekt Streisand oraz na to że po ogłoszeniu ultimatum Profesorka rząd spanikuję wprowadzi stan wyjątkowy i z braku lepszych pomysłów wysłucha postulatów ON (Osoba Niepełnosprawna taki skrótowiec) z internetu i zarządzi obowiązkowe masowe badania oraz sądowy nakaz przebadania wszystkich zwłok.

Martwi mnie tylko czy znajdzie się ktokolwiek kto byłby wstanie zinterperetować wyniki takich badań skoro Porfesorek zamordował resztę geniuszy ? Ale może za dużo mam wiary w geniusz szalonego narcyza skoro nasze Ocalenie to przypadek którego nie miał w planach

EDYCJA @DOWN (Mike)

https://www.youtube.com/watch?v=1W7c8QghPxk
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-03-2019 o 09:17. Powód: Żeby nie dawać posta z samym linkiem bo to chyba jest wbrew regulaminowi nabijanie sobie postów
Brilchan jest offline