Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2019, 23:10   #170
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Z przyjemnością czytam wasze komentarze
A ten King Bruce Lee karate mistrz wrzucony przez KlaneMira czyści sytuację

Z ogólnych wiadomości, to całkiem niewykluczone, że jutro dostaniecie linki do Materiałów z pierwszymi wpisami, byście mniej więcej wiedzieli jak wygląda wzór informacji. Tak, żeby wrzucane przez was aktualizacje były mniej więcej w tym samym stylu.
Dodatkowo chciałem, wam przyznać punkty do statystyk nieco później, ale widzę, że w niektórych sytuacjach mogą się przydać wcześniej.

KlaneMir, twój obecny post chyba lubi być edytowany, bo szykuje się potencjalna edycja
Grave Witch odgrażała się, że Angie będzie chciała pogadać z Mitrasem. Problem w tym, że wieczorem będzie to niemożliwe, bo ona nie będzie mogła mówić (dosłownie), a on nie będzie widział (świat będzie, de facto, ruszającym się, kolorowym, bezkształtnym kleksem, z którego nie będzie się dało odróżnić nawet stodoły na tle szczerego pola - dosłownie)

Lynx Lynx, ręka z Pottera nie była dosłownie

Noraku, mój jutro dostaniesz pchnięcie dalej. Poza tym, dzięki za justowanie i poproszę jeszcze o wcięcie (w zaawansowanej edycji druga linijka ikon z poleceniami od góry, dziesiąta ikona od lewej). Jutro też dostaniesz PD.

Bardiel, jak słusznie zauważono, masz przed sobą najdłuższy fragment do opisania, ale równie dobrze możesz spuścić go na drzewo. Twoja wola co zrobisz z 2 dniami pomiędzy końcówką twojego posta, a rozpoczęciem mojego

Brilchan, powinieneś zmienić Adamowi pseudonim na "Człowiek-Punkcja"

Miałem podsumować poprzednią turę, ale jakoś mi się omsknęło.
Każdy dał super odpowiedź. Owszem, widzę w niektórych przypadkach niedoskonałości techniczne, ale całkowicie jest to rekompensowane postaciami, jakie stworzyliście. Tak mówiąc szczerze, to Marrrt uświadomił mi, że "łabędź" jest formą poprawną
Daliście mi mnóstwo motywów, o które będę mógł się oprzeć lub wykorzystać. I zamierzam to zrobić. Także trzymajcie tak dalej

To tyle, jeśli chodzi o chwilę obecną. Chyba. Jak coś mi się przypomni, to napiszę.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline