Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2019, 09:53   #340
Jacques69
 
Jacques69's Avatar
 
Reputacja: 1 Jacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputacjęJacques69 ma wspaniałą reputację
Mam smutną wiadomość. Jak pewnie zauważyliście, Sulim ostatnio mniej się udzielał i wrzucałem mniej postów, niestety to może się tylko pogorszyć, więc zdecydowałem o zakończeniu gry. Trójkąt obowiązków Praca-Studia-Dom za bardzo mnie męczy i brakuje czasu i chęci do grania. Dziękuję wszystkim za dobrze spędzony niemal rok gry. Naprawdę nie spodziewałem się aż takiego zaangażowania w odgrywaniu ról, gdzie większość scen odbywała się całkiem bez udziału MG. Dzięki Sindarin za niańczenie mnie przy tym systemie, jesteś najlepszym mg, z jakim miałem do czynienia i mówię to bez żadnej przesady Bardzo dobrze piszesz i prowadzisz. Jeśli coś u mnie się poprawi, to będę wiedział, gdzie wrócić :P
Papatki
 
Jacques69 jest offline