Wątek: Zwykły dzień
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2007, 20:21   #58
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Nim zdążył zaprotestować i nie zgodzić się z Julią ona już kończyła piwo i podeszła do karczmarza. Widząc jak Julia flirtuje z karczmarzem Joachim powiedział
-Ja bym chyba puścił pawia- mówił to pół serio ale widac że był zdegustowany. Potem gdy schodziła razem z karczmarzem Joachm rzekł do towarzyszy - Ta kobieta to niezła kłamczucha i obłudnica. Potrafi omotać sobie każdego wokół palca. - upił porządny haust kocich szczyn -Ale jej plan jakoś mnie nie przekonuje. Jest zbyt ryzykowny a ja jestem raczej spokojnym żeby nie powiedzieć tchórzliwym człekiem. Nie piszę się na to. Lepiej na razie nie zadzierać z kapłanami. Nie chce wpaść w gówno po uszy. Co o tym sądzicie panowie? Ja bym został przy zdobywaniu informacji. Moglibyśmy zacząć od szewca? Wydaje mi sie że to bezpieczniej choc powiadają iż pijany szewc jest równie groźni co ork.-zażartował i dopił swoje paskudne piwo.
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline