Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2019, 17:49   #508
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 9 - 1940.III.14; zmierzch Paryż

- No to mój post jest :> Termin na tą turę powiedzmy do cz. 28.III. W weekend chciałbym dać swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa; zmęczenie od 09:30 -1
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy; zmęczenie od 09:30 -1
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie od 09:30 -1
mł.ag Evelyn Leigh 10/10; -; zdrowa; zmęczenie od 09:30 -1



- Ok, na koniec mojego posta jest ok 20:00. Obecnie na mieście jest zmrok a za ok pół godziny nastanie pełnoprawna noc.

- Nie dostałem od nikogo żadnej weryfikacji co do planów więc wchodzi w grę to co mówiłem wczoraj wieczorem z tym podziałem.


@Kostnica

- Do momentu przybycia do kostnicy patolodzy zdążyli przeprowadzić jedną sekcję i są w trakcie kolejnej. Ogólnie raport macie taki jak w poście. Z pierwszej sekcji i ustny i pisemny z drugiego pobieżny ustny bo sekcja jeszcze trwa. Skracając dwóch panów ktoś pobił ale nie na śmierć a potem zastrzelił z bliska strzałem w głowę.


@Mieszkanie Grimarda

- Standardowe mieszkanie w kamienicy. Dzięki odznace i dozorcy udało się wejść do środka w cywilizowany sposób. Mieszkanie jak to mieszkanie, czeka na powrót swojego właściciela do domu. Przyzwoity ale standard pod względem wyposażenia. Porządek średni więc widocznie gości się nie spodziewał.


@Herbaciarnia

- W "Caro" można się napić herbaty, kupić herbatę a także wiele innych dodatków w tym szałwię. Ogólnie mają sporo ziół i w tego typu dodatki może się Evelyn śmiało wyposażyć. Z tym shopingiem jeśli masz ochotę to możesz poświatotworzyć w tej turze co potrzebne do rytuału to możesz uznać, że dostaniesz nie w tym to w innym sklepie.


---

- Chyba tyle ode mnie w tej turze. Jeśli coś niejasne no to pytać a jak jasne no to pisać posty
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline