Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2019, 17:55   #109
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Jest nowy post!

Czas wolny dla was w obozie po powrocie z wypraw, róbta co chceta, tylko z umiarem xPPP

Odgrywamy po kolei, więc scenka z żabkami, skoro ma miejsce późno w nocy, będzie odgrywana "później". W tej chwili w docu nie trzeba o niej nawet wspominać...

--------------

Gdy po raz kolejny lekko wpieniona długą nieobecnością waydacka, napisałam pw, ten odpowiedział, iż jednak nie będzie w stanie dalej brać udziału w sesji/sesjach i jego czas na forum zostaje mocno okrojony... blablabla. Najpierw, gdy go zaczepiłam, prosił o miesięczną przerwę, teraz gdy zagadałam, wychodzi na to, że chwilowo rezygnuje.

Btw. nie łaska tak poinformować sam od siebie co i jak? Pffff...

--------------

Czas na odpisywanie najdalej do poranka 06.04

I mam dla was niespodziewajkę!

WSZYSCY awansują o poziom wyżej! Jeeeeeeeee! na dniach te awanse jakoś przeprowadzimy, to chyba tyle z mojej strony...

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline