Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2019, 20:35   #46
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Zrobiłem sobie na razie odpis na moment do przybycia Bernarda. Liczyłem, że pozostali gracze jakoś w swoich postach (tych wykonanych) jakoś odniosą się po kolei do już wcześniej zrekrutowanych i że zaczniemy jakoś tworzyć podwaliny pod drużynę. Sam odpis na moment, gdy jesteśmy wszyscy razem zrobię później, tymczasem wrzucę na wspólnego gdoca zalążek, czego będzie można się spodziewać po krasnoludzie.

przydałoby się też info o tej lecznicy, bo tam planuję się udać (ja zakładam, że to w Wolfenburgu) i co o tym Gorfiku uda się dowiedzieć. Ale jeżeli nie dostanę żadnego info, to też sobie doświatotworzę.

Jeżeli chodzi o wyniki hazardu w moim poście, to rzucałem sobie kośćmi i wygrane Tladina wynikają z rzutów, a nie z mojego chciejstwa.

Edit:
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Lista Graczy i ich postaci:

- Ehran - Kelorr Strzaskane Światło - elf, mag
Coś mi tu nie pasuje...

Edit 2: czy miasto wyposaża nas w jakieś pieniądze na wydatki bieżące w trakcie wyprawy?

Edit 3: Zara, Ciebie jeszcze na gdocu nie widzę, abyś dołączył
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 24-03-2019 o 20:59.
Gladin jest offline