Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2019, 21:39   #47
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zrobiłem sobie na razie odpis na moment do przybycia Bernarda. Liczyłem, że pozostali gracze jakoś w swoich postach (tych wykonanych) jakoś odniosą się po kolei do już wcześniej zrekrutowanych i że zaczniemy jakoś tworzyć podwaliny pod drużynę. Sam odpis na moment, gdy jesteśmy wszyscy razem zrobię później, tymczasem wrzucę na wspólnego gdoca zalążek, czego będzie można się spodziewać po krasnoludzie.
- No to już ustalcie i rozegrajcie między sobą bo to typowa relacja BG - BG.


Cytat:
przydałoby się też info o tej lecznicy, bo tam planuję się udać (ja zakładam, że to w Wolfenburgu) i co o tym Gorfiku uda się dowiedzieć. Ale jeżeli nie dostanę żadnego info, to też sobie doświatotworzę.
- Lecznica, karczma, przytułek czyli coś względnie standardowego. Możecie tutaj poświatotworzyć w tych ramach.

- Z wywiadywaniem się poszło Tladinowi słabo. Z takim rzutem wychodzi -66 czyli duża porażka. Czyli nie udało mu się złapać/namierzyć/odnaleźć Gorfika i jeszcze wpakował się w jakieś kłopoty przy tym.


Cytat:
Jeżeli chodzi o wyniki hazardu w moim poście, to rzucałem sobie kośćmi i wygrane Tladina wynikają z rzutów, a nie z mojego chciejstwa.
- Wolałbym aby rzuty były tutaj. W tym wypadku chodzi o drobnostkę bo zasoby finansowe i tak są w tej chwili dość umowne.



Cytat:
Coś mi tu nie pasuje...
- Ot, koncept postaci Ehrana nieco się zmienił. Właściwie to nowa postać ino zapomniałem edycić w pierwszym poście. Ale już zedyciłem więc powinno być ok.



Cytat:
Edit 2: czy miasto wyposaża nas w jakieś pieniądze na wydatki bieżące w trakcie wyprawy?
- Niby tak. Ale jw. czyli pieniądze i wszelkie finanse są dość umowne i do fabularnego rozegrania. Niezbyt mam ochotę liczenie każdego pensa za każdy kufel wypitego piwa i inne takie. Dlatego ogólnie ratusz zapewna całkiem wygodne utrzymanie i coś na drobne wydatki dnia codziennego. Oraz zapasy na drogę, łodzie i inne tego typu wsparcie wyprawy jak choćby zezwolenie na wejście do koszar. Ale bez monetyzacji sesji w grze.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline