Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2019, 23:08   #49
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pytanie moje o finanse nie wynika z potrzeby monetyzacji. Tylko np. czy będą pieniądze na informatorów, wizyty u jakiegoś kowala itd., czy po wyruszeniu zaciskamy pasa.
- Jak coś konkretnego będzie na rzeczy w danym momencie to zobaczymy jak to rozwiązać.



Cytat:
Edit: z rzutami tu jest ciężko. Bo rzut robi się po wstawieniu posta, a potrzebny jest do jego przygotowania. co prawda można założyć pustego i zrobić rzut, ale co,vuezeli potem będzie potrzebny następny? Te rzuty to kwestia swiatotworzenia bez wpływu na akcję. Gdyby było inaczej, to bym pytał o rzut.
- W tym wypadku poszedł jeden rzut na jedną ogólną akcję/deklarację w grze. I do takich rzeczy myślę, że to wystarczy. Jeśli przydarzy się coś na co potrzeba więcej rzutów, np. walka, to będę zbierał deklarki co kto by próbował zrobić w danej akcji i rzucał u siebie i mówił co wyszło. Czyli tak jak zwykle się dzieje w moich sesjach i częściej mi się to sprawdza niż nie sprawdza.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline