Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2019, 16:12   #205
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Moce będziecie poznawać razem z waszymi postaciami
Nigdzie nie powiem wam: ty jesteś Ororo "Storm", a ty Profesor X. Ale spokojnie, nie będzie to raczej szczególnie trudne... w większości wypadków. Nie mam też zamiaru ciągnąć waszej niewiedzy w nieskończoność. Będziecie je poznawać już niedługo

Noraku, spokojnie, nie ma problemu. Już jesteś na bieżąco
Rzut pokazał, że potrzebna będzie pomoc medyczna. Najpierw jest zesztywnienie i bezwładność, które mijają. Potem zaburzenia perspektywy połączone z: raz uczuciem spadania, a innym razem uczuciem przewracania się. W ciągu dnia wszystko to przychodzi i ustępuje z coraz większą częstotliwością. Wieczorem całkowity paraliż, odczucia zostają z zaburzeniem perspektywy też. Dochodzi taki ból, jakby wszystkie komórki ciała się rozrywały.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline