Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2019, 20:02   #208
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
NIKT NIE ZGADNIE JAKA JEST SUPERMOC WITKA !
Ja wiem ja wiem https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.p...n/BadassNormal

Propozycja nazwy partii:

1. Prawda i Czystość antyfani mówią o nich PIC na wodę fotomontaż a na ich zwolenników że takie pitcu pitcu.

2. Partia Oświeconych Obywateli Maji antyfani śmieją się że od tego światła oślepli i mówią o swoich oponentach obraźliwe ślepaki.

3. Partia Zima Nadchodzi niedawno utworzona memetyczna partia wokół wiejskiego lidera Borysa Sławoja który był sołtysem jeden z mniejszych miejscowości wybranym z ramienia PiCu ale rzucił tą partię twierdząc że za bardzo się sprzedała i nie robi żadnych konkretów po za walką z POOM. Dlatego on sól tej ziemi zaczął zbierać poparcie dla swojego ruchu mającego na celu: "zrobić porządek z tymi wstrętnymi zboczeńcami z Bielska oddać władzę w ręce wsi i pokazać im że nie są pępkiem świata bo bez nas pomierają z głodu".
 
Brilchan jest offline