Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2019, 15:10   #512
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 10 - 1940.III.14; cz; wieczór; Paryż

- No to mój post jest :> A teraz komenty bo przed abrait nie zdążyłem. Termin na tą turę powiedzmy do cz. 04.IV. W weekend chciałbym dać swój post.


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; -;zdrowa; zmęczenie od 09:30 -1
st.ag Kenneth Hawthorne 10/10; -; zdrowy; zmęczenie od 09:30 -1
st.ag George Woods 10/10; -; zdrowy; zmęczenie od 09:30 -1
mł.ag Evelyn Leigh 10/10; -; zdrowa; zmęczenie od 09:30 -1



- Ok, na koniec mojego posta jest ok 22:00. Obecnie na mieście jest już pełnoprawna noc. Ale całkiem pogodna chociaż dość chłodna jeśli ktoś byłby na lekko ubrany.

- Na wszelki wypadek bym prosił by dokleić 1k10 do swoich postów na tą turę.




@George

- Z Sorenem pojechaliście do żony Grimarda. Mieszka przy zachodnich krańcach miasta. Jest w żałobie po śmierci swojego byłego więc rozmowa śledcza no nie idzie zbyt lekko. Pi x oko coś co można było się dowiedzieć ot, tak to zamieściłem w poście. Jeśli George chce to może dalej pociągnąć tą rozmowę już w swojej turze.


@Noeme i Kenneth

- Zwiedziliście ze 3 bary. Rozpytywanie w większości wypadków nie przyniosło sensownych rezultatów. Ale kostki powiedziały, że osiągnęliście mały sukces więc końcu trafił się jakiś typek co rozpoznał podobną brykę jak na zdjęciu. Przejeżdżała ulicą wczoraj wieczorem. Zapamiętał znaczek z Luxemburga.


@Evelyn

- Evelyn wróciła do hotelu ale poza nią nikogo jeszcze nie ma. Więc ma swobodę manewru co do jakichś przygotowań do rytuału.


---


- I chyba tyle na tą chwilę. Dodam od siebie, że nd-pn jestem wyjazdowy i raczej mnie nie będzie w ogóle.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline