Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2007, 09:03   #12
Grom
 
Reputacja: 1 Grom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znany
-Interesująca sytuacja... Wydawało mi się jednak, że wszyscy obecni rycerze na statku mieli glejt. Musimy się zatem rozdzielić, dopóki ta sprawa się nie wyjaśni. Pójdę razem z Kharimem do twierdzy Thorfina. Zobaczymy co da się zrobić. Nie wydaje mi się, żeby któryś z rycerzy ukradł glejty pozostałym. To mogła być sprawka albo jednego z giermków na rozkaz swego pana lub mógł to zrobić sam kapitan statku. Jednak gdyby zrobił to kapitan i wyszło by to na jaw, straciłby i statek i głowę... - Rasklanis rozejrzał się po rycerzach, ich zdenerwowanych minach i przestraszonych minach giermków, którzy najwyrazniej zawiedli swych rycerzy.
-Astinosie, weź mój młot bojowy i pilnuj mego rumaka. Chciałbym, żebyś został na statku z pozostałymi. Gdy wrócę zdasz mi raport z tego co działo się tu pod moją nieobecność. - rzekł Rasklanis po czym zwrócił się do Kharima - Myślę, że możemy już ruszać. Musimy jak najszybciej rozwiązać tą sprawę. A ... powiedziałeś, że glejt jest symbolem godności każdego rycerza. Czy jest sposób, aby udowodnili oni swą godność bez glejtu? Czy można wysłać każdego na misję, która udowodniłaby że to prawdziwi rycerze? -wtedy rycerz uświadomił sobie, że Kharim jest tu z polecenia Thorfina i sam żednego polecenia wydać nam nie może. - Trzeba spytać o to Thorfina. Nie traćmy czasu, chodźmy!
 

Ostatnio edytowane przez Grom : 26-07-2007 o 09:08. Powód: niedopatrzenie
Grom jest offline