Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2019, 15:57   #18
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Zupełnie nie rozumiem tego nekrującego ruchu (Bethy, nie Twojego). Przecież w dobie nowoczesnych grafik i ENB(owania) grafiki Skyrima, by fajnie było w to pograć, gra w Morro nie ma dziś żadnego sensu.
Siłą tej gry był open world i teoretyczny sandbox, jak w Fallout 2, tylko FPP, sama fabuła nic nie urywała. Gra kultowa w kwestii rozwoju cRPG, ale do zapomnienia.

Nie wiem ile musieliby mi dopłacić aby to ściągnąć i zainstalować, choć ostatnio katowałem remake Knight & Merchants, odpale czasem w robocie Panzer General II, a za grywalne uważam dziś wciaż HMM 3.

Zresztą fandom sam weryfikuje Morrowinda. Na Nexusie modów do niego 10x mniej niz do Skyrima.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem