Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2019, 10:22   #1517
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ok. Post stoi.

Arvelus, możemy kontynuowac w gdocy.

Dru, Aiko my też, choć zapowiada się ciekawsza rozmowa niż u Fyodora.

Icarius.. no u Was się porobiło sporo. Rzucałem wszystkim na staminę w kwestii odparcia choroby. U części nawet były po 3 sukcesy (Hugin Rulez!), no ale niektórym tak dobrze nie poszło. W podręczniku bodajże na stronie 165 są omówione dyzenteria i salmonella pod kątem mechanicznym. Możesz się zapoznać, choć pewnie nie przyniesie to ukojenia.

Resztę możemy kontynuować na gdocu.

Lunatyczko, w ciągu dwóch dni wyślę Ci prywatną wiadomość z opisem wizji. Przed kolejnym moim postem dasz mi tylko znać, czy mam ją włączyć w treść posta MG, czy zachowasz ją dla siebie.

Co do terminów, to na odpisy czekam do 11 kwietnia. Jeżeli będą wcześniej to super.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline