Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2019, 16:58   #55
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Hej. Przepraszam, za opóźnienie i brak odpowiedzi na PW. Wyskoczył mi wyjazd do rodziny, który przedłużył się do dziś i teraz dopiero wróciłem na forum. Przepraszam, że nie dałem Wam o tym znać.

Post pojawi się jeszcze dziś.

Jeszcze raz szczerze przepraszam, za nie dawanie znaku życia :/

EDIT PO POSTOWY:

Starałem się wynagrodzić Wam nie dawanie oznak życia ^_^

Post długi, ale dużo się wydarzyło.

Zostaliście schwytani przez Dessade'a i innych ludzi Xenii. Artefakt zniknął z rąk Aeryn. Dodatkowo ma na sobie obrożę porażającą dla niewolników oraz małe elektrody w formie przepaski na czole. Nie wie do czego służą, jednak zdradzając nieco to oczywiście zabezpieczenia przeciw psioniczne, które założył jej Dessade.

Akell nie posiada obroży, z racji, że nie było rozmiarów na tak wielki i umięśniony kark

Aeryn odczuwa dziwną więź z artefaktem i czuje emocjonalny dyskomfort kiedy jest z nim rozłączona.

Na mostku poza personelem technicznym czyli dwójką pilotów i trójką pozostałych ludzi jej dwójka najlepszych ludzi androida trzymająca "blasterowe dubeltówki".

PS: Pominąłem kolejkę Aeryn, bo chciałem popchnąć akcję do przodu a skoro kula nie dawała żadnych oznak życia, jej możliwość działania i tak skończyła by się raczej obezwładnieniem.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 03-04-2019 o 18:37.
Pinn jest offline