Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2019, 10:31   #274
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
- Ano czwarty swego imienia - przytaknęła pół-elfka zaklinaczowi. - Sny czy wspomnienia, co za różnica? Przynajmniej wiemy co nas do siebie przyciągnęło. Tylko czuję się z tym jak osioł z marchewką przed nosem. Masz szczątek informacji, ale reszta później! Jak ten hrabia nie jest elfem to nie wiem czy faktycznie miałby być jakkolwiek spokrewniony z Orirel...

Kobieta spojrzała po pozostałych zdając sobie sprawę, że mogą nie wiedzieć o co chodzi.
- Khm, w tym śnie-wspomnieniu sługa hrabiego zaprosił mnie na spotkanie. W ramach dobrej woli podarował mi księgę z dziejami mojej rodziny. Nawet nie zdążyłam zobaczyć okładki. Może kolejnej "nocy" coś kolejnego się nam przyśni.

Imra była zdecydowanie bardziej otwarta w porównaniu do poprzedniego dnia. Stała też jakoś tak pewniej - tak jakby przystało szlachciance. Po porannym nieładzie nie było śladu.
 
Asderuki jest offline