Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2019, 14:48   #252
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Są deklaracje niech MG rozstrzygnie efekt działań. Ja cofam swój wcześniejszy sprzeciw bo obie postaci Karl i Patrycja mają fabularne uzasadnienie swoich poczynań i jest to dobre odgrywanie a w moim odczuciu nie psuję to rozgrywki.

Adam obserwuję sytuacje nie komentuje i spróbuje skorzystać z chaosu żeby uciec. Jakby co Adam ma loft w byłej dzielnicy fabrycznej która uległa gentryfikacji ale nie jest tam zameldowany nie ma żadnego papierkowego śladu którym policja mogłaby powiązać go z tą miejscówką więc jeżeli uda się zbiec to zaprasza chętnych ucieczkowiczów żeby się poukładać.

Dodałem opis loftu do lokacji potem jeszcze spróbuje z siebie wykrzesać opis klubu

EDIT: Dodałem w docku jedno zdanie które nie ma bezpośrednio wpływu na obecną sytuacje tylko jest odgrywaniem wady jaką wpisałem postaci no chyba że ochroniarze są fanami filmów akcji i poczują się ostrzeżeni :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 05-04-2019 o 14:57.
Brilchan jest offline