Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2019, 23:10   #257
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jeśli chodzi o doca, to ja was do niczego nie zmuszałem

Jest tylko jedna rzecz, którą chcę rozbić w ten sposób. Dialogi z NPC, o czym wspominałem. Reszta? Róbta co chceta.
Nie wyobrażam sobie, żeby taki dialog, jak się odbył, tworzyć przez inne medium (gg, a już na pewno nie PW). Ewentualnie przez forum, ale wolałbym tego uniknąć, bo czasem moja odpowiedź jest jednozdaniowa lub zawiera kilka zdań na krzyż. Czegoś takiego nie wrzucę. Czasami można to wzbogacić o opisy, a czasem to klepanie kotka za pomocą młotka. Siedzi się nad postem i myśli co wcisnąć na siłę, żeby nie było długości 3 linijek
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline