Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2019, 07:44   #13
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Ok, to w kolejności:

1. Wymyśl. To element kreacji postaci, nie wnikam. Wkrótce na PW porozsyłam zapytania o konkretnych NPC potrzebnych mi do scenek osobistych.

2. To tunele, czasem trafiają się wieksze sale. Mają bardziej zawiłą konstrukcję, łatwo się zgubić, a wejścia są stworzone sztucznie poprzez wyburzenie ściany. Rozciągają się nie tylko pod miastem, ale idą dalej, jak daleko - nie wiadomo. Kanał nie wylał na razie, paradoksalnie bardzo dobrze pełni swoje funkcje. Stąd też podejrzewają mieszkańcy, ze korytarze są bardzo głębokie. Ogółem są także zdobione płaskorzeźbami, ale wiele z nich skradziono lub uszkodzono. Gildia kanalarzy istniała do przybycia puszek, które usunęły ją i wprowadziły własny zarząd.

Zaraz odpiszę na docu, bo widzę, że wszyscy już są
 
MrKroffin jest offline