Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2019, 20:50   #130
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Wybaczcie mi obsuwę i milczenie z mojej strony, ale wiele się działo ostatnio w moim życiu. Lapek, który - jak pisałem - miał działać umarł był śmiercią ostateczną. Coś tam niby jeszcze działa, ale nie da się na nim już nic rozsądnego zrobić. Zawsze w takich sytuacjach przychodzę wcześniej lub wychodzę później z pracy i tam piszę, ale ... mieliśmy przeprowadzkę i przez tydzień nie dość, że było ustawianie wszystkiego, to jeszcze coś nie tak było z siecią i w zasadzie byliśmy bez dostępu do sieci. W piątek nas podłączyli, więc nadgoniłem zaległości w ten weekend i dopiero doszedłem do bieżącej pracy. Nie było czasu pisać. Nadrobię w jeden - dwa dni - i przepraszam Was serdecznie. Ale żyję Przynajmniej tyle w moim wieku
 
Armiel jest offline