Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2019, 11:54   #278
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Imra uniosła brew słysząc słowa Kennicka a propos bogatych ludzi. Nie omieszkała posłać mu chłodniejszego spojrzenia unosząc głowę wyżej. Kiedy ten zaś zaczął się zbierać pokręciła z niedowierzaniem głową.

- A żeby cię... - mruknęła pod nosem.

- W zasadzie nawet jakbym chciała to nie mam co dodać do jego wypowiedzi. - Wojowniczka spojrzała na krasnoluda i Arthmyna. - Masz Umorli działamy, idziemy do przodu. Cokolwiek się nie okaże ewidentnie to osiągniemy brnąc do przodu.

Z tymi słowami sama zaczęła się sama pakować. Kiedy zaś sięgnęła po fauchard przyjrzała się mu krytycznie. Z każdą upływającą chwilą coraz bardziej ściągała brwi.
- Ja się dziwiłam, że mi tak nie idzie - mruknęła do siebie uznając swoje wcześniejsze działanie za niedorzeczność. Długa broń powędrowała do jednego z tych co się "lepiej" czuli.
- Weźcie coś z tym zróbcie. Mało mnie obchodzi co.

Po czym dołączyła do wyprawy.
 
Asderuki jest offline