Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2007, 13:35   #80
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Mistrzu dzięki za PD Stalker dzięki za poparcie ale jak dla mnie twoje posty są lepiej przemyślane i napisane fajnym językiem
Yaneks jeżli tak zachowuje się twoja dziewczyna (jest nimfomanką czy co?) to...
Cytat:
Napisał Stalker;
Aha, i jeszcze co do stwierdzenia Yody, że "Stalker coś sie nie odzywa"- jak widze posta, w którym są znowu pseudofilozoficzne rozważania na temat "kto mógł być tak niemiły, żeby wymyśleć spisek na niego" to mi sie nie chce odpisywać normalnie, no.
Bo to przecież nie musi być spisek, kurde, czemu wszyscy sie tak tego uczepili.
Nikt się nie uczepił żadnego spisku Stalker tylko to jest dosyć dziwna sprawa
Cytat:
Napisał Stalker;
No i też nie wiem jak u Szarleja, ale u innych MG jest tak, że każdy gracz jest po trochu mistrzem, bo na przykład po wyjątkowo długiej odpowiedzi nie musi pytać: "co o tym myślicie?", tylko znając mniej więcej te postaci odpowiada w swoim poście za nie, np.
"-Wiecie, poszedłbym na piwo. Ale nie takie szczyny, tylko coś porządnego. Co wy na to?-powiedział znudzony Natan
Piwo? Porządne? Jasne, ale ty stawiasz!- zripostował Kadgar szczeżąc zęby.
Mi się szczerze mówiąc nie podoba ta forma. Ja nie będe wypowidać się za inne postacie bo może gracz chciał coś zrobić inaczej niż ja myśle że by chciał Nie po to każdy prowadzi swoją postać żeby potem ktoś mu prowadził postać bez jego wiedzy (inna sprawa jak sam oddaje ją komuś bo np. wyjeżdza).

Pozdrawiam wszystkich
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline